Hoď se do Pogody

  • Účinkují: Sandra Pogodová, Richard Pogoda

Sandra Pogodová v rámci vydání své nové knihy nabízí zbrusu novou zábavnou talk show. Provede vás spolu se svým otcem, hercem a  muzikantem Richardem Pogodou, večerem plným zábavných povídek, vzpomínek na slavné osobnosti (Miroslav Horníček, Jan Kanyza, Hana Maciuchová, Pavel Dostál, František Řehák, Jiří Suchý, Emil Viklický. či Petr Novotný) a celé to proloží spoustou skvělých písní. Zazní repertoár Ježka, Voskovce, Wericha, Suchého, Šlitra, evergreeny první republiky a třicátých, čtyřicátých let světové hudby. Vzpomeneme na šansony Pavla Dostála.

Podrobnější informace:

Sandra Pogodová se narodila v roce 1975 Olomouci. Otec Richard Pogoda je skladatel, pianista, zpěvák, moderátor, který dlouhá léta tvořil autorskou dvojici spolu s Pavlem Dostálem. Jezdil také víc jak deset let s Miroslavem Horníčkem, jako hudební doprovod na jeho vystoupeních. Pro Miroslava Horníčka Richard Pogoda komponoval také hudbu, například ke hře Tvrďák. Byl jeho doprovodným pianistou v představení Hovory H O V W.

Sandra moderovala Dámský klub v rádiu Frekvence 1.Vedle herectví se také živí zpěvem  a momentálně jí vychází první literární počin, povídková knížka „Hoď se do Pogody“, kterou napsala spolu se svým otcem. Od roku 1992 postupně hrála v divadlech: ABC, Žižkovské divadlo, Aréna – Ostrava, Divadlo Bez Zábradlí, Divadlo Radka Brzobohatého, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Broadway. Kromě činohry hraje často i v muzikálech: Trhák, Pěna dní, Jesus Christ Superstar, Jeptišky, Hledá se muž, Song pro dva, Ženy na pokraji nervového zhroucení.

Filmy, seriály a pořady:

Kamarád do deště 2, Nejasná zpráva o konci světa, Anglické jahody, Jménem Krále, Doktor od jezera hrochů, Post Coitum, Bathory, Líbáš jako Bůh, Líbáš jako ďábel, Dívka tvých snů, Plunkett and Macleane, Vyprávěj, Helena, Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Bazén, Doktoři z Počátků, Černí baroni, Černí andělé, Němý svědek, Politik a herečka, Slušný člověk, On a Ona. Často bývá hostem různých zábavných pořadů: Všechnopárty, Máme rádi Česko, Kde domov můj, Zázraky přírody, Tajemství těla, Silvestr ČT, Sejdeme se na cibulce, Nikdo není dokonalý, cc…

Prezentace talk show Hoď se do Pogody v ČT pořadu Sama doma 12.4.2019 od 12:30 hod. + křest knihy.

Sandra Pogodová hostem Karla Šípa v pořadu Všechnopárty

13 komnata Sandry Pogodové