Ještě jednou, profesore

Každý máme jistě svou oblíbenou knihu. A možná Vás, stejně jako mě, často napadlo, jaké by to bylo ocitnout se přímo v jejím ději. Šermovat s Athosem proti kardinálově gardě, nebo si jen tak poklábosit na plovárně s Antonínem Důrou v Rozmarném létě. Právě to umožňuje nový vynález, okolo kterého se točí divadelní hra, již připravují pro pražské publikum studenti Dvořákova gymnázia Kralupy nad Vltavou.

            Hra se jmenuje "Ještě jednou, profesore" a jejím autorem je známý plzeňský herec a dramatik Antonín Procházka. Ocitáme se v domácnosti vysokoškolského učitele, který se právě s pomocí výše uvedeného vynálezu pokusí řešit svoji krizi středního věku flirtem se svou nejoblíbenější literární postavou. Vzhledem k tomu, že se tak ocitne nejen v jiné zemi, ale i v jiném století s jinými zvyky, je o humorné situace postaráno. A když k tomu přidáme žárlivou manželku, svůdné studentky, počítačového maniaka nebo pomstychtivou služku jeho literární milé, je zřejmé, že se divák nebude nudit. Můžete se o tom přesvědčit, a to v úterý 17. března 2020 v divadle Na Maninách. A to buď na dopoledním představení pro studenty pražských škol, nebo večer od 19.00 hod. pro veřejnost.

 

Vstupným 100,- Kč resp. 40,- Kč pro studenty a seniory pak můžete ocenit nejen snahu studentských herců, ale i přispět na pronájem divadelního sálu.

Těšíme se na Vás!

Vstupenky

17. března 2020 19:00

 

PARTNEŘI DIVADLA

CRo_RadioDABPraha_H_BLACK.png
prazska_plynarenska.png
franck-provost.jpg
logooresi.png
Logo HMG.jpg
Banner - 20 % - PREMIUM RB CLUB.png
KIKA LOGO
copth.png
radio_blanik.png

 

KONTAKTUJTE NÁS

Divadlo Na Maninách, Na Maninách 1525/32a, 170 00 Praha 7 - Holešovice

T el.:+420 725 000 946

Email: info@kvartproduction.cz

Pokladna je otevřena vždy hodinu před představením 

© Copyright KVArt Production s.r.o.